سرقت عجیب مار 300 دلاری از فروشگاهی در آمریکا

به گزارش مجله فیروزی، تهران (پانا) - پلیس آمریکا به دنبال دستگیری زوج جوانی است که پس از سرقت ماری به ارزش 300 دلار، فروشگاه حیوانات خانگی را ترک کرده اند.

سرقت عجیب مار 300 دلاری از فروشگاهی در آمریکا

به گزارش خبرنگاران، پلیس آمریکا در ایالت ماساچوست در حال جستجوی زوجی است که با مار 300 دلاری از فروشگاه حیوانات خانگی فرار کرده اند. به گفته صاحبان این فروشگاه، زوج سارق حوالی ساعت 4:30 عصر وارد مغازه شده و از فروشنده پرسیده اند که می توانند با مار توپ بازی کنند که به آنها گفته شده این کار برخلاف مقررات فروشگاه است؛ سپس مرد پیشنهاد خرید مار را داده است.

مسئول این فروشگاه به خیال اینکه این زوج خریدار واقعی هستند مار را درون جعبه ای، روی پیشخوان در مقابل آنان قرار داده اما پس از خروج سریع زوج همراه با ماری که 300 دلار ارزش داشت، بسیار شوکه شد. سارقان بلافاصله جعبه را از روی پیشخوان برداشته و به سرعت از فروشگاه فرار و با خودرویی منطقه را ترک کردند.

پلیس ماساچوست می گوید که این خودرو آخرین بار در حال رانندگی به سمت دانورس دیده شده است. در واقع زوج جوان سریعا از ایالت خارج شده اند چه بسا از اهالی این منطقه نبوده و صرفا برای سرقت حیوان خانگی به این فروشگاه آمده بودند.

گفتنی است؛ فروشگاه بلافاصله در وب سایت خود از سرقت این مار و مشخصات زوج خبر داد بلکه بتواند به پلیس در جستجو و دستگیری این سارقان کمک کرده باشد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 16 بهمن 1399 بروزرسانی: 16 بهمن 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 1242

به "سرقت عجیب مار 300 دلاری از فروشگاهی در آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرقت عجیب مار 300 دلاری از فروشگاهی در آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید