صمیمی: ایرجی نیروهای خوب هیئت دوومیدانی تهران را فراری داد

به گزارش مجله فیروزی، دبیر سابق هیئت دوومیدانی استان تهران پاسخ صحبت های اخیر رئیس این هیئت را داد.

صمیمی: ایرجی نیروهای خوب هیئت دوومیدانی تهران را فراری داد

با همراهی تور عمان از نگین خاورمیانه مسقط و صلاله دیدن کنید و با زیبایی های خاورمیانه و فرهنگ شیخ نشین ها آشنا شوید .

داود صمیمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درخصوص عملکرد هیئت دوومیدانی تهران در زمان ریاست کرمعلی ایرجی و صحبت های اخیر این مقام مسئول گفت: من در سال های 95 و 96 و اوایل 97 در هیئت استان تهران حضور داشتم. 30 سال است که در این رشته فعالیت می کنم و در دانشگاه نیز به تدریس می پردازم و کاملاً با شرایط دوومیدانی آشنا هستم. ایرجی مشغله فراوانی دارد و همه از اینکه او آمد، تعجب کردند، چون سرش در آموزش و پرورش بسیار شلوغ است. همان زمان گفتم که هیئت تهران به یک رئیس تمام وقت نیاز دارد و افرادی باید در اینجا باشند که وقت کافی برای دوومیدانی پایتخت بگذارند.

وی افزود: هیئت دوومیدانی تهران در سال 96 به عنوان برترین هیئت ایران برگزیده شد. آن زمان فعالیت های آموزشی زیادی توسط بیژن شادمهر انجام شد و نتایج نیز مشخص است، اما ایرجی این زحمات را زیر سوال برده است.

دبیر سابق هیئت دوومیدانی استان تهران مطرح نمود: ایرجی در صحبت های اخیرش به موفقیت های کسب شده در مسابقات مختلف توسط نمایندگان استان تهران اشاره کرده است. در این باره باید بگویم که او او زحمات قبلی ها را زیر سوال برده است. مگر می شود در چند ماه یک قهرمان تحویل داد؟ خُم رنگرزی نیست که به یک باره قهرمان پرورش پیدا کند. قطعاً در این موفقیت ها تلاش مربیان و مدیران قبلی و خانواده ورزشکاران نیز تاثیرگذار بوده است. صحبت های ایرجی در این خصوص شاید عوام پسند باشد، اما مورد تایید کارشناسان نخواهد بود.

صمیمی درباره اظهار نظر ایرجی مبنی بر اینکه در سال 96 تنها یک دوره ناقص در هیئت استان تهران برگزار گشت، گفت: او در حالی این حرف ها را زده که ما در سال 96 سه دوره آموزش داوری و مربیگری برگزار کردیم. بیشتر داورانی که ما در آن زمان آماده کردیم، در رقابت های داخل سالن قهرمانی آسیا به میزبانی تهران حضور داشتند.

وی بیان کرد: ایرجی گفته هیئت تهران اتاق و تلفن برای شروع کار او نداشته است. مگر می شود هیئت اول کشور اتوماسیون، فکس، تلفن و اتاق نداشته باشد؟ نکته جالب توجه اینکه گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان تهران چندین بار در جلسات هیئت شرکت کرد. ایرجی گفته که با هدف پیوند زدن آموزش و پرورش و دوومیدانی وارد شده، اما نه تنها این اتفاق نیفتاده، بلکه ارتباطات در این خصوص کمتر از قبل شده است.

صمیمی با اشاره به اینکه باید احترام پیشکسوتان و بزرگانی همچون بیژن شادمهر مورد توجه قرار بگیرد و در این باره کوتاهی نشود، در سرانجام گفت: ما طرح استعدادیابی داشتیم و من برای اجرایی شدن این طرح چندین بار به دفتر ایرجی رفتم، اما نتوانستم او را پیدا کنم. زمانی که او نمی تواند برای این هیئت وقت بگذارد، نباید شعار هم بدهد. در هیئت استان تهران نیروهای خوبی حضور داشتند، اما او یکی یکی آنها را فراری داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 485

به "صمیمی: ایرجی نیروهای خوب هیئت دوومیدانی تهران را فراری داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صمیمی: ایرجی نیروهای خوب هیئت دوومیدانی تهران را فراری داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید