ضرورت رعایت حضور یک سوم از کارمندان در دستگاه های اجرایی

به گزارش مجله فیروزی، فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونای کلانشهر تهران گفت: به دلیل شرایط قرمز کرونایی در پایتخت رعایت حضور یک سوم از کارمندان در تمام دستگاه های اجرایی لازم و لازم است.

ضرورت رعایت حضور یک سوم از کارمندان در دستگاه های اجرایی

به گزارش خبرنگاران، عیسی فرهادی، فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا کلانشهر تهران گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا و به دلیل شرایط قرمز کرونایی در شهر تهران تمام دستگاه های اجرایی طبق قوانین و مقررات موظف به اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا هستند. بر همین اساس فقط حضور یک سوم از کارکنان در دستگاه های اجرای ضروری است، البته در ادارات ضروری حضور نیمی از کارمندان ضروری می باشد.

وی اضافه نمود: بازرسی فرمانداری تهران به صورت روزانه و مستمر در حال نظارت و رصد از دستگاه های اجرایی است.

فرهادی خاطر نشان کرد: در صورت عدم رعایت شیوه نامه های بهداشتی از سوی دستگاه های اجرایی ضمن برخورد با این دستگاه ها به هیات تخلفات معرفی خواهند شد.

فرماندار تهران با بیان اینکه اگر مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند به طور قطع موج چهارم کرونا را به سلامت پشت سر می گذاریم، گفت: هم اکنون در بسیاری از بیمارستان ها مراجعان کرونا بسیار زیاد شده لذا انتظار داریم مردم این توصیه ها را جدی بگیرند و همانند سال گذشته رعایت نمایند تا از این موج چهارم عبور کنیم. فرهادی در خصوص منع تردد خودروها گفت: تردد خودروها به شهرهای قرمز و نارنجی که تهران نیز جزء این شهرهاست از مرز استان در نظر گرفته شده است و ورود و خروج به این شهرها ممنوع است و منع تردد درون شهری نیز از ساعت 10 شب تا 3 صبح کماکان پا برجاست.

منبع: مهر

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 22 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1400 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 1427

به "ضرورت رعایت حضور یک سوم از کارمندان در دستگاه های اجرایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت رعایت حضور یک سوم از کارمندان در دستگاه های اجرایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید