مهاجری: جرم ما سالم بازی کردن است، شوت در چارچوب نداشتیم

به گزارش مجله فیروزی، سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز می گوید تیمش با تمام وجود مقابل سپاهان بازی نموده است.

مهاجری: جرم ما سالم بازی کردن است، شوت در چارچوب نداشتیم

به گزارش مجله فیروزی، رضا مهاجری پس از شکست تیمش برابر سپاهان در نشست خبری اظهار کرد: فوتبال امروز بی رحم بود. سپاهان موقعیت شناس بود و توانست از موقعیت هایش استفاده کند. دقیقاً روی نقاطی که به بازیکنانم گفته بودم، گل خوردیم. امروز چند فرصت خوبی هم داشتیم که به گل تبدیل نشد. سپاهانی ها روی قدرت سرزنی استنلی به گل رسیدند. من فکر می کنم فرق ما با سپاهان روی تجربه ای بود که داشتند و مهاجمان شان هم بسیار با دقت بودند. خیلی سخت است مقابل تیمی مثل سپاهان 6 یا 7 موقعیت گل داشته باشید و گل نزنید.

وی اضافه کرد: ما تغییرات متعددی را ایجاد کردیم و توانستیم به لحاظ خلق موقعیت به بازی برگردیم اما تمرکز لازم را نداشتیم. واقعاً این موضوع به ما ضربه زده است. باید روند بازی های خوب مان را ادامه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز درباره اینکه چرا تیمش نمی توانست فرصت ها را به گل تبدیل کند گفت: ما چندین بار پشت دفاع سپاهان صاحب توپ شدیم. فرید حسینی و عزیز معبودی بازیکنانی بودند که فرصت های خوبی به دست آوردند اما شوت هایشان در چارچوب نبود. امروز 10-12 ضربه به سمت چارچوب سپاهان زدیم. محسن یوسفی و کنعانی زادگان فرصت گلزنی داشتند. فرصت هایی که بیش از 90 درصد شانس گلزنی بود. همان طور که این بازی را هم با قدرت بازی کردیم، دو بازی دیگر را هم با قدرت ظاهر خواهیم شد. شاید در بازی های آینده خوش شانس تر باشیم. شانس بخشی از فوتبال است. نیازمند دروازه بان بسیار خوبی است اما ما امروز توپ هایمان در چارچوب نبود تا او را امتحان کنیم. برای اینکه شوت هایمان به چارچوب برود باید بیشتر کار کنیم. این ذات فوتبال است که گاهی شانس با شما یار نیست. باید آستانه تحمل مان را بالا ببریم. ما امروز باختیم و شائبه تبانی هم وجود ندارد چون با وجودمان بازی کردیم. ما سالم کار می کنیم و سالم زندگی می کنیم و شاید این جرم ماست که باعث می گردد حرف هایی را بشنویم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 68

به "مهاجری: جرم ما سالم بازی کردن است، شوت در چارچوب نداشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجری: جرم ما سالم بازی کردن است، شوت در چارچوب نداشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید