پنج هزار روستا تاپایان سال به شبکه ملی اطلاعات متصل می شوند

به گزارش مجله فیروزی، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بیان کرد که پنج هزار روستای بالای 20 خانوار کشور تا سرانجام امسال با برنامه ریزی اجرا شده به شبکه ملی اطلاعات متصل می شوند.

پنج هزار روستا تاپایان سال به شبکه ملی اطلاعات متصل می شوند

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ هیچکس بیشتر بدانید.

حسین فلاحی جوشقانی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از منطقه ویژه مالی و فرودگاه بین المللی پیغام استان البرز اضافه نمود: 39 هزار روستا در سطح کشور وجود دارد که از این تعداد، حدود پنج هزار روستای بالای 20 خانوار هنوز به شبکه ملی ارتباطات متصل نیستند که تا خاتمه سال این امر نیز محقق خواهد شد.

وی اضافه نمود: با اتصال این تعداد روستا به شبکه ملی اطلاعات، تمام روستاهای بالای 20 خانوار کشور به شبکه ملی اطلاعات متصل و به طور قطع از این پس در حوزه دولت الکترونیک و یا برگزاری انتخابات به صورت الکترونیک نیز مسئله ای نخواهیم داشت.

فلاحی جوشقانی با اشاره به برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی گفت: با توجه به ظرفیت موجود در حوزه الکترونیکی و استفاده از تمام زیر ساخت های موجود ارتباطی به خصوص در جمع آوری نتایج آرا و برقراری نقاط مختلف ارتباطی بعید می دانم که در این حوزه مشکل خاصی وجود داشته باشد.

وی ادامه داد: با توسعه شبکه ارتباطات و اطلاعات فضا برای برگزاری انتخابات پیش رو در بستر شبکه الکترونیک فراهم خواهد شد. ،ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 9 بهمن 1399 بروزرسانی: 9 بهمن 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 1227

به "پنج هزار روستا تاپایان سال به شبکه ملی اطلاعات متصل می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنج هزار روستا تاپایان سال به شبکه ملی اطلاعات متصل می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید