پیشبرد همکاری های ایران با ونزوئلا برای توسعه گردشگری دو کشور

به گزارش مجله فیروزی، ایرنا/ براساس آخرین اخبار بدست رسیده، پیشبرد همکاری های ایران با ونزوئلا برای توسعه گردشگری دو کشور صورت می گیرد.

پیشبرد همکاری های ایران با ونزوئلا برای توسعه گردشگری دو کشور

علی اصغر شالبافیان در دیدار با آلی پادرون، وزیر گردشگری کشور ونزوئلا ضمن تشریح گزارش اقدامات حوزه گردشگری در ایام بحران کرونا، برنامه های پساکرونا و پیشرفت فرایند واکسیناسیون در کشور، برنامه همکاری مشترک گردشگری ایران و ونزوئلا را در دستور کار قرار داد.

شالبافیان با بیان اینکه جلب اعتماد، ایمنی سازی و سلامت گردشگران ورودی در اولویت میزبانی ایران است؛ حمایت تمامی ظرفیت های بخش دولتی و به کار بستن همه توان بخش خصوصی علیرغم ضربه های سهمگین از بحران کرونا را پیش زمینه آمادگی همکاری های گردشگری دو کشور خواند.

وی با تاکید بر اینکه دو کشور ایران و ونزوئلا می توانند علاوه بر بهره مندی از فرصت های گردشگری پیش رو همانند حضور در نمایشگاه گردشگری زمینه تبادل اطلاعات و همفکری برای عبور از چالش جهانی کرونا را با برگزاری نشست های مشترک و کارگاه های آموزشی به صورت وبیناری فراهم آورند؛ نسبت به برگزاری تورهای آشناسازی ویژه فعالان گردشگری در قالب سفر ایمن اعلام آمادگی کرد. هر دو مقام مسئول رویکرد مشترک خود را توسعه روابط گردشگری دو کشور و تقویت تعامل به منظور ارائه راهکارهای مدیریت بحران کرونا در صنعت گردشگری عنوان کردند.

منبع: همگردی
انتشار: 5 دی 1400 بروزرسانی: 5 دی 1400 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 1728

به "پیشبرد همکاری های ایران با ونزوئلا برای توسعه گردشگری دو کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشبرد همکاری های ایران با ونزوئلا برای توسعه گردشگری دو کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید