پیش بینی جوی ناپایدار در آذربایجان شرقی

به گزارش مجله فیروزی، رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: برای فردا سه شنبه 3 تیر در استان جوی ناپایدار پیش بینی می شود که در برخی نواحی به ویژه در منطقه ارسباران موجب افزایش ابر و رگبار باران و رعد و برق خواهد شد.

پیش بینی جوی ناپایدار در آذربایجان شرقی

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، محمد امیدفر، رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی در گفت وگو با خبرنگاران دوشنبه 2 تیر اظهار کرد: فردا سه شنبه 3 تیر جوی ناپایدار در استان پیش بینی می شود که گذر امواج فراز میانی جو و شرایط فصلی و محلی در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب، موجب افزایش ابر شده و در برخی نواحی به ویژه ارسباران، رگبار باران و رعد و برق خواهیم داشت.

رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی افزود: در 24 ساعت گذشته حداکثر دمای تبریز 29 و حداقل 17 درجه بالای صفر بود، جلفا با 33 درجه بالای صفر گرمترین شهر و چاراویماق با حداقل 10 درجه بالای صفر، خنک ترین شهر استان بود همچنین دمای فعلی تبریز 21 درجه بالای صفر است که نسبت به روز گذشته تغییری نداشته است.

امیدفر مطرح نمود: شرایط ناپایدار 24 ساعت گذشته موجب بارش رگباری در برخی شهرهای استان شد که بیشترین میزان بارندگی مربوط به اهر بود که 8 میلی متر گزارش شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 919

به "پیش بینی جوی ناپایدار در آذربایجان شرقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی جوی ناپایدار در آذربایجان شرقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید