کریمی: طرفداران تراکتور کری خاصی با تیم های پایتخت دارند، مقابل استقلال همان ترکیب نصف و نیمه را هم نداریم

به گزارش مجله فیروزی، سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: طرفداران ما کری خاصی با تیم های پایتخت دارند و همواره می خواهند تراکتور مقابل آنها پیروز گردد.

کریمی: طرفداران تراکتور کری خاصی با تیم های پایتخت دارند، مقابل استقلال همان ترکیب نصف و نیمه را هم نداریم

جهت دریافت مشاوره خدمات تعرفه طراحی تراکت از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

به گزارش خبرنگاران، فیروز کریمی در گفت و گو با رسانه رسمی باشگاه تراکتور درباره آخرین شرایط این تیم مصاحبه ای را انجام داده است که در زیر می خوانید:

از شرایط تیم آغاز کنیم. تمرینات خوب پیش می رود؟

خدا را شکر پس از پیروزی که مقابل ذوب آهن داشتیم، تیم از نظر روحی هم پیشرفت خوبی نموده و تمرینات بانشاط و منظمی هم انجام دادیم. علاوه بر مسائل فنی و تاکتیکی، از نظر روحی و روانی نیز با بچه ها کار می کنیم. من پیش از ملاقات مقابل ذوب آهن تنها یک جلسه با تیم تمرین داشتم و تأثیر همان تمرین را هم دیدید که ما توانستیم از گل زده خود محافظت کنیم و سه امتیاز را بگیریم. پیش از این نیز گفتم که حداقل باید 10 جلسه تمرینی با تیم داشته باشم که در روزهای گذشته یک سوم این جلسات تمرینی را پشت سر گذاشته ایم و در ادامه نیز با تمرینات فشرده کوشش می کنیم تیم را به سطح ایده آل و مدنظرمان برسانیم.

سه شنبه با استقلال بازی خواهید داشت. نظرتان در خصوص این ملاقات چیست؟

در هفته های پایانی همه بازی ها سخت می شوند و ملاقات مقابل استقلال هم از این قاعده مستثنی نیست. به هر حال هواداران تراکتور کری خاصی با تیم های پایتخت دارند و همواره می خواهند که تیم شان مقابل آنها پیروز گردد.

تعداد غایبان تراکتور در این ملاقات هم زیاد است. چه برنامه ای برای این موضوع دارید؟

من به تیمم کاملاً ایمان دارم و با همین دستان خالی مان کار را پیش خواهم برد. مصدومیت و محرومیت، توجیه عدم نتیجه گیری نیست و ما با تمام توان به مصافِ رقبای مان خواهیم رفت. ان شاءالله در ملاقات مقابل استقلال با دعای خیر هواداران وارد زمین می شویم و جایگزین بضاعت اندک ما، دعای خیر هواداران مان است.

این روزها رقبا تا دندان مسلح هستند، اما دستان فیروزِ کریمی کاملاً خالی است.

در ملاقات هفته گذشته هم با دستِ خالی به میدان رفتیم و ترکیبی نصفه و نیمه در اختیار داشتیم، اما مقابل استقلال حتی نصفِ آن نصفه و نیمه را هم نداریم و تعداد غایبان مان بیشتر شده است. از تیم مدنظر من برای ترکیب تراکتور بیش از هشت نفر حضور ندارند. البته این مسائلی که گفتم به هیچ عنوان بهانه نیست. ما به جوانان اعتقاد ویژه ای داریم و مقابل استقلال هم به دنبال ارائه یک بازی تماشاگرپسند و همراه با کسب نتیجه خواهیم بود. باشگاه روی بازیکنان جوان سرمایه گذاری نموده و این یک نگاه بلندمدت برای تراکتور به حساب می آید.

تراکتور با 5 غایب مقابل استقلال

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 تیر 1400 بروزرسانی: 22 تیر 1400 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 1528

به "کریمی: طرفداران تراکتور کری خاصی با تیم های پایتخت دارند، مقابل استقلال همان ترکیب نصف و نیمه را هم نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریمی: طرفداران تراکتور کری خاصی با تیم های پایتخت دارند، مقابل استقلال همان ترکیب نصف و نیمه را هم نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید