تور اروپا ارزان: 16 طبیعت دیدنی اروپا که هر گردشگری باید از آن بازدید کند

به گزارش مجله فیروزی، اروپا یکی از مجذوب کننده ترین منطقه ها برای دوست داران طبیعت است به علت وجود جنگل های انبوه و کوه و غارهای شگفت انگیز، دشت های ییلاقی وسیع و سواحل زیبا.

تور اروپا ارزان: 16 طبیعت دیدنی اروپا که هر گردشگری باید از آن بازدید کند

با ما سفر کنید و با تور اروپا ارزان از قاره سبز اروپا دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

اروپا خانه پنجاه کشور است و یکی از متنوع ترین قاره ها از نظر فرهنگ، تاریخ و جغرافیا است. از کوهستان و دره های سرسبز گرفته تا سواحل بلورین و چشم انداز ها مصنوعی. اروپا شامل صدها مکان تماشای است که به وسیله یونسکو به ثبت رسیده است. این قاره بعلاوه شامل چشم انداز ها طبیعی بسیار زیبا است. در این مقاله ما شانزده تا از زیباترین چشم انداز ها طبیعی قاره اروپا را به شما معرفی می کنیم و مطمئنیم که با تماشا آن ها نفس تان در سینه حبس می شود.

اگر در حال برنامه ریزی سفر با تور اروپا به نقاط مختلف اروپا هستید و در پی مناسب ترین آفر تور می گشت، در خبرنگاران با مشاهده تمامی آن ها می توانید پکیج موردنظرتان را با پایین ترین قیمت از فروشنده های معتبر مسافرتی به راحتی و در کمترین زمان تهیه کنید.

ایتالیا: ییلاقات توسکان (Tuscan)

مکان های کمی در جهان وجود دارند که به میزان تپه های توسکان ایتالیا زیبا و محسور کننده باشند. با وجود درختان سرو، تاکستان های چهل تکه و خانه های روستایی، ییلاقات توسکان روستایی، بکر و بی سروصداست. ترکیب رنگ سبز و زرد این دشت ها و تپه ها چشم را نوازش می دهد. وال دورکیا (Val dOrcia)، سینا (Siena)، پینزا (Pienza) و منتالسینو (Montalcino) از زیباترین مکان های این منطقه هستند.

کرواسی : پارک ملی دریاچه های پلیتویس (Plitvice)

پارک ملی دریاچه های پلیویتس کرواسی که از شانزده دریاچه کریستالی ساخته شده است یکی از محسورکننده ترین جاذبه های کرواسی است که ارزشش را دارد یک روز کامل را به آن اختصاص دهید. این مکان که میراث جهانی یونسکو است به خاطر آبشارها، غارها و دریاچه هایش معروف است که در طی قرن ها به وسیله جریان آب بین سنگ آهک و زمین گچی به وجود آمده است و باعث شده رنگ آب این دریاچه ها سبز زمردی روشن شود.

نروژ : اسوالبارد (Svalbard)

اسوالبارد نروژ یکی از دورافتاده ترین نقاط جهان و بعلاوه یکی از شمالی ترین منطقه ها مسکونی روی کره زمین است. این مجمع الجزایر در نزدیکی مدار قطب شمال قرار گرفته بیشتر آن با یخ پوشیده شده است که آن را به یکی از بکرترین و عجیب ترین مکان های جهان تبدیل نموده است. اسوالبارد به خاطر حیات وحش خود معروف است. این مکان زیستگاه خرس قطبی و گوزن شمالی است.

ایتالیا: بلو گروتو در کاپری (Capris Blue Grotto)

بلو گروتو در کاپری یکی از زیباترین غارهای آبی جهانست. زیبایی این غار به خاطر گذر نور خورشید از حفره های زیر آب و بازتاب آن روی سطح آب است که باعث شده غار روشن شود. دهانه این غار بسیار کوچک است، درنتیجه کسانی که به این غار سر می زنند باید زمانی که جریان آب کم است با قایق های کوچک به داخل غار بروند.

یونان: سانتورینی (Santorini)

یونان از 6000 هزار جزیره ساخته شده است و سانتورینی به خاطر خط ساحلی بسیار زیبا، ساختما ن های سفید و ساحل شنی قرمز یکی از معروف ترین این جزیره هاست.صخره های قرمز در کنار آب های فیروزه ای مدیترانه که به آرامی به ساحل می خورند این جزیره را به یکی از زیباترین جاذبه های طبیعی اروپا تبدیل نموده است.

ایتالیا: ساحل آمالفی (Amalfi)

این ساحل 50 کیلومتری، که در جنوب سورنتو پنینسولا (Sorrento Peninsula) واقع شده است یکی از محبوب ترین مکان های توریستی جهان است که به خاطر زیبایی، فرهنگ و طبیعتش معروف شده است. ساحل آمالفی چشم انداز ها بسیار زیبایی از دریای مدیترانه دارد. اگر به آنجا سفر کردید گردش با قایق در اطراف ساحل را از دست ندهید.

اسکاتلند: جزیره اسکای (Skye)

دومین جزیره بزرگ اسکاتلند مکانی جادویی با دشت های پهناور، رشته کوه های و خط ساحلی بسیار زیبا و جوی بسیار عجیب است. این جزیره به خاطر داشتن آب و هوایی متغیر و تقریباٌ همواره ابری به جزیره ابر نیز معروف است. آب و هوای فوق العاده و کوه هایی که به صورت طبیعی طرح هایی عجیب و جادویی دارند این جزیره را به مکانی فرازمینی تبدیل نموده است.

انگلستان: لندز اند (Lands End)

لندزاند غربی ترین بخش های کرن وال (Cornwall) و یکی از زیباترین جاذبه های طبیعی و جاهای تماشای انگلستان است به خاطر زیبایی طبیعی و آرامش بخشش معروف شده است. ساحل کرنیش (Cornish) چشم انداز های محسورکننده از دریای سلتیک دارد. با قدم زدن در این ساحل می توانید از زیبایی دریا، هوای خوب و غارهای بسیار آن لذت ببرید.

آلمان: جنگل سیاه (Black Forest)

جنگل سیاه آلمان شما را به یاد داستان خانه شکلاتی می اندازد. این کوهستان پوشیده از درخت، در کنار رودخانه راین در بادن ورتنبرگ آلمان واقع شده است. با هزاران دریاچه، چشم انداز ها بسیار زیبا و شهرهای تاریخی این جنگل بی شک یکی از زیباترین مکان های توریستی آلمان است.

اسپانیا: لاس مدولاس (Las Médulas)

سایت معدنی تاریخی لاس مدولاس در شمال غرب اسپانیا یکی از شواهد تکنولوژی در روم باستان است. این منطقه پر از معدن های طلا بوده است که رومیان با استفاده از نیروی هیدرولیک قرن اول آن ها را استخراج می کردند و چشم انداز ای خاص را به وجود آورده اند که هنوز قابل تماشا است. قله های نارنجی سوخته و طبیعت سبز این مکان را به ترکیبی از چشم انداز ها طبیعی و انسانی تبدیل نموده است.

اتریش: دریاچه هالستات (Halstatt)

هالستات یک شهر قرن 19 است که بین سالزبرگ (Salzburg) و گراز (Graz) قرار گرفته است. این منطقه دارای کلبه، معدن نمک و غارهای یخی است. این دریاچه که تاریخچه سکونت در آن به عصر آهن بازمی شود یکی از قدیمی ترین مکان های مسکونی در اروپا است.

پرتغال: آلگارو (Algarve)

منطقه آلگارو که در جنوب پرتغال واقع شده است به خاطر کوه های عجیب، آب سبزآبی، سواحل طلایی و خلیج های کوچک بهشتی از خورشید و دریا و شن معروف است. چه در سواحل آن قدم بزنید یا قایق سواری کنید در این مکان حس می کنید در بهشت قدم گذاشته اید.

ایسلند: غارهای یخی

ایسلند پر از عجایب طبیعی است اما غارهای یخی نورانی این جزیره چیزی است که نفس شما را بند می آورد. این فضای آبی روشن حس بسیار عجیبی به شما می دهد.

مجارستان و اسلواکی: (Aggtelek Karst)

غارهای آگلتک کارست بین مجارستان و اسلواکی واقع شده اند که شامل 712 غار در محدوده 55 هکتار قرار دارند. غارها از سنگ آهک ساخته شده اند و بسیار مرطوب هستند. درنتیجه چکیدن آب در طی میلیون ها قرن ایجاد شده اند که امروز ما شاهدش هستیم.

مونتنگرو : پارک ملی دورمیتور (Durmitor)

پارک ملی دورمیتور در مونتنگرو از میراث یونسکو است که شامل جنگل های کاج، دریاچه های بسیاری می شود. این پارک ملی در دره رودخانه تارا (Tara) واقع شده است. 18 دریاچه یخچال طبیعی این پارک، به خاطر درخششی که دارند به چشمان دریاچه معروف شده اند. این مکان برای رفتینگ و ماهی گیری و بعلاوه اسکی و پیاده روی معروف است.

سوئد: شفق قطبی

در همه منطقه اسکاندیناوی امکان تماشا شفق قطبی وجود دارد. اما این پدیده بسیار زیبا را بیشتر می توانید در ماه های زمستانی در منطقه ها شمالی تر مشاهده کنید. در سوئد، در ماه های آذر تا اردیبهشت خیلی بیشتر امکان مشاهده این پدیده آسمانی وجود دارد.

منبع: کجارو / theculturetrip.com
انتشار: 27 فروردین 1401 بروزرسانی: 27 فروردین 1401 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 1840

به "تور اروپا ارزان: 16 طبیعت دیدنی اروپا که هر گردشگری باید از آن بازدید کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور اروپا ارزان: 16 طبیعت دیدنی اروپا که هر گردشگری باید از آن بازدید کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید