زمان خروج نیروهای آمریکایی از عراق تعیین شد

به گزارش مجله فیروزی، خبرنگاران : سخنگوی دولت عراق: خروج نیروهای آمریکایی از کشور احتمالا طی برهه زمانی کمتر از سه سال انجام می گیرد.

زمان خروج نیروهای آمریکایی از عراق تعیین شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا: احمد ملا طلال، سخنگوی دولت عراق در کنفرانسی خبری گفت، توافق آمریکا و عراق نتایج معینی در میدان دارد و این به وسیله تخلیه بسیاری از پایگاه های نظامی معین شده است. بین طرفین در مورد استقرار نیروهای آمریکایی در خارج از خاک عراق تعهدی وجود دارد و در دست اجراست و احتمالا سه سال یا کمتر طول نکشد.

طلال اشاره نمود، این مدتی است که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در جریان دیدار با مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق در واشنگتن در ماه اوت آن را مشخص کرد.

سخنگوی دولت عراق اضافه نمود: مذاکرات استراتژیک نیز وجود دارد که به زودی بین واشنگتن و بغداد انجام می گردد تا تمام گام های برداشته شده، تکمیل شوند.

همچنین به گزارش میدل ایست نیوز، احمد ملا طلال توضیح داد: زمان بندی لازم برای تکمیل اجرای بندهای برنامه اصلاحی سه الی پنج سال طول می کشد.

ملا طلال در کنفرانس مطبوعاتی که با همراهی وزرای دارایی و برنامه ریزی برگزار کرد، اظهار کرد: برنامه اصلاحی مذکور به مثابه تصحیح سیاست های نادرست در دهه های گذشته به شمار می رود همچنین مسؤولیت دولت کنونی آماده سازی شرایط برای انتخابات و تدوین سیاست مالی درست و راسخ است.

وی گفت: موفقیت برنامه اصلاحی، عراق را از هر گونه پیامدهایی مانند کاهش بهای نفت دور می نماید و مانع از تکرار بحران پرداخت حقوق می گردد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 1 آذر 1399 بروزرسانی: 1 آذر 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 1095

به "زمان خروج نیروهای آمریکایی از عراق تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان خروج نیروهای آمریکایی از عراق تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید