شرکت بیش از 31 هزار دانش آموز خوزستانی در جشنواره نوجوان سالم

به گزارش مجله فیروزی، خبرنگاران/خوزستان مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: تا به امروز 31 هزار و 412 اثر مربوط به دانش آموزان و کارکنان و والدین دانش آموزان به دبیرخانه استانی هشتمین جشنواره نوجوان سالم رسیده است.

شرکت بیش از 31 هزار دانش آموز خوزستانی در جشنواره نوجوان سالم

کوروش مودت امروز (12 خرداد) در حاشیه بازدید از نمایشگاه آثار دانش آموزان شرکت کننده در هشتمین جشنواره نوجوان سالم اظهار کرد: اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش استان همچون سنوات گذشته جشنواره نوجوان سالم را با هدف جلب مشارکت فعال دانش آموزان و ارتقای سطح آگاهی آنان در جهت کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی برگزار کرده است که با استقبال خوب دانش آموزان سراسر استان روبرو شد.

به گزارش خبرنگاران، وی در ادامه با اشاره به شرکت 31 هزار و 412 اثر در این دوره از جشنواره، گفت: آثار دریافتی جشنواره نوجوان سالم در سال تحصیلی جاری در قالب فیلم کوتاه، عکس، مقاله، نقاشی، نرم افزار و چندرسانه ای، پوستر، نشریه دیواری، ایده پردازی و ابتکارات پیشگیری از آسیب ها است.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با بیان اینکه برگزاری این جشنواره می تواند نقش مهمی در بالابردن تاب آوری دانش آموزان در برابر آسیب های اجتماعی ایفا کند، ادامه داد: علی رغم مسائل ناشی از شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس با برنامه ریزی اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی و ایجاد ارتباط با مربیان و دانش آموزان بخشی از آثار توسط دانش آموزان در منازل خود تهیه و تولید شده اند تا ضمن پر کردن قسمتی از اوقات فراغت، بتواند زمینه ساز ارتقای آگاهی های فردی آنان در برابر آسیب های اجتماعی باشد.

مودت افزود: این جشنواره برای هشتمین سال پیاپی توسط اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان در کلیه مدارس سه دوره تحصیلی استان برگزار می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در پایان گفت: این جشنواره دارای دو مرحله استانی و کشوری است و در نهایت نفرات اول کلیه رشته ها به مرحله کشوری راه خواهند یافت. همچنین آموزش و پرورش خوزستان توانسته است با برنامه ریزی و برگزاری کلاس های آموزشی و تولید بسته های راهنما در طی سه سال گذشته، بالاترین تعداد رتبه در سطح کشور را کسب کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 880

به "شرکت بیش از 31 هزار دانش آموز خوزستانی در جشنواره نوجوان سالم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت بیش از 31 هزار دانش آموز خوزستانی در جشنواره نوجوان سالم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید