فهرست آپارتمان های زیرقیمت میانگین در تهران

به گزارش مجله فیروزی، میانگین قیمت هر مترمربع آپارتمان مسکونی در معاملات اخیر شهر تهران در ماه گذشته به حدود 24 میلیون تومان رسید و به این ترتیب میانگین بهای یک واحد آپارتمان 50 مترمربعی معامله شده در تهران در حال حاضر به طور متوسط ارزشی معادل یک میلیارد و 200 میلیون تومان دارد.

فهرست آپارتمان های زیرقیمت میانگین در تهران

جهت دریافت خدمات پتینه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش دنیای اقتصاد، رقم میلیاردی قابل توجهی که اکنون هر متقاضی خرید مسکن در تهران برای برخورداری از یک واحد با حداقل متراژ قابل قبول و با سن میانه باید پرداخت کند، ممکن است بعضی از متقاضیان بالقوه یا در حال جست و جوی مسکن با بودجه اندک به ویژه خانه اولی ها را از خرید ناامید و حتی منصرف کند. اما جست و جو در فایل های نزد بنگاه های ملکی و موتور های جست و جوی معتبر نشان می دهد خرید آپارتمان زیر قیمت میانگین مذکور در بازار فعلی ناممکن نیست.

صرف نظر از ارزان ترین مناطق شهر تهران که به نوعی کم معامله ترین مناطق نیز به شمار می آیند و بعضی مناطق همچون 17 و 19 پایتخت را شامل می شوند، در سایر مناطقی که تقاضای مسکن همیشه در سطحی قابل قبول وجود دارد نیز یافتن آپارتمان های زیر یک میلیارد تومان هنوز میسر است.

البته ویژگی عمده این آپارتمان ها سن بنای بیش از 10 ساله و عمدتا بیش از 15 ساله املاک مذکور است، اما بسیاری از آن ها با وجود سن بنای بالا، از امکانات قابل قبول حداقلی همچون پارکینگ و آسانسور برخوردار هستند و در عین حال زیر قیمت میانگین مسکن در تهران برای فروش عرضه شده اند. مناطق هفت، 9، 10، 12، 14 و 15 را می توان به عنوان کانون عرضه هایی در این محدوده قیمتی معرفی کرد که می تواند مورد جست و جوی متقاضیان مسکن با بودجه های چند صد میلیونی باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 15 آبان 1399 بروزرسانی: 15 آبان 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 1059

به "فهرست آپارتمان های زیرقیمت میانگین در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فهرست آپارتمان های زیرقیمت میانگین در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید