اخبار اقتصادی

ارزان ترین خودرو برقی در حال پیشی دریافت از تسلا

ارزان ترین خودرو برقی دنیا متعلق به یک شرکت چینی با افزایش چشمگیر آمار فروش در حال پیشی دریافت از تسلا ست.

25 فروردین 1400

بلایی که کرونا سر بازار کار کشورهای اروپایی آورد

تا انتها بهار سال 2020 حدود 50 درصد شاغلین اروپایی به طور کامل یا جزیی تحت تاثیر کرونا بوده اند که 27 درصد آن ها نیز با کاهش درآمدهای خود روبرو شده اند.

23 فروردین 1400

ایلام در آماده باش کامل

استاندار ایلام گفت: همه استان برای مقابله با کرونا در آماده باش کامل است.

21 فروردین 1400

می خواهم 10 هزار فرزند داشته باشم

زادگاه من تبریز است؛ شهر اولین ها، شهری پاکیزه، زیبا و امن، با کمترین میزان بیکاری و بالاترین میزان جذب سرمایه و خاتمه زنده ترین شهر ایران.

19 فروردین 1400

مدیران شهرداری تبریز در دوره فعلی نمره قبولی گرفته اند

خبرنگاران/آذربایجان شرقی شهردار تبریز گفت: شهرداری یک سیستم بزرگ است که مدیران آن در تمامی حوزه ها نمره قبولی گرفته اند و این نه ادعای شخص من، بلکه بر اساس آمار و ارقام و شاخص های تعریف شده است.

18 فروردین 1400

بودجه 1400 تا پایان هفته قانونی می شود، حمایت سازمان برنامه و بودجه از هوشمندسازی تجهیزات پلیس

رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره بودجه سال آینده و تصمیمات در این باره توضیحاتی داد.

16 فروردین 1400

پیش بینی بورس فردا ، بورس به ثبات می رسد؟

به گزارش خبرنگاران، بازار سهام هفته پایانی سال 99 را با افزایش تقاضا در نمادهای شاخص ساز و یک فرایند صعودی 22 هزار واحدی شروع کرد. با وجود فرایند صعودی بازار در فرایند معاملات امروز (23 اسفند) حدود 200 نماد در صف فروش قفل بودند و حجم معاملاتی پایینی ثبت کردند.

13 فروردین 1400

آمریکا درصدد همکاری نزدیک با اتحادیه اروپا بر سر ونزوئلا است

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز آدینه در مصاحبه با خبرنگاران ادعا کرد که دولت این کشور خواهان همکاری نزدیک تر با شرکای بین المللی خود از جمله اتحادیه اروپا و سازمان کشورهای آمریکایی برای صدور دموکراسی به...

13 فروردین 1400

خبرنگاران اصلاح سیاست های ارزی و تجاری در دستور کار دولت است

رشت خبرنگاران- معاون امور استان های اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: در شرایط فعلی اصلاح سیاست های تجاری و ارزی در دستور کار دولت قرار گرفته و دولت گوش شنوایی برای شنیدن صدای فعالان مالی دارد.

12 فروردین 1400

خاطره بازی با مهرداد میناوند به بهانه کوچ ابدی اش

روزنامه خبرنگاران در شماره امروز خود شنبه یازدهم بهمن ماه گزارشی را به بهانه درگذشت مهرداد میناوند چاپ نموده است. در این گزارش خاطرات مربوط به این بازیکن فقید پرسپولیس و تیم ملی بیان شده است.

9 فروردین 1400

دیدار سفیر آلمان با علی اکبر صالحی

سفیر آلمان در تهران با علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی دیدار و درباره مناسبات دوجانبه و موضوعات مربوط به برجام گفت وگو کرد.

8 فروردین 1400

دمشق: سیاست های اتحادیه اروپا تداوم استعمار با شیوه ای جدید است

وزارت امور خارجه سوریه تاکید نمود که سیاست های اتحادیه اروپا همان ادامه استعمار با رویکردی جدید است.

7 فروردین 1400

تصویب متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران در کمیسیون تلفیق

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از تصویب پیشنهاد خود در کمیسیون تلفیق مبنی بر متنتاسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران اطلاع داد.

4 فروردین 1400

پلیس میانمار علیه سوچی اعلام جرم کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، پلیس میانمار امروز با متهم کردن آنگ سان سوچی به واردات غیر قانونی تجهیزات ارتباطی، علیه وی اعلام جرم کرد.

2 فروردین 1400

مجلس تیم راستی آزمایی برای توقف پروتکل الحاقی تشکیل می دهد

تهران (پانا) - یک نماینده مجلس از توافق کمیسیون امنیت ملی برای تشکیل تیم راستی آزمایی جهت نظارت بر فرایند اجرای کامل قانون لغو تحریم ها اطلاع داد.

2 فروردین 1400

آغاز پیش فروش محصولات ایران خودرو

شرکت ایران خودرو در ارتباط با پاسخ به نیاز بازار، طرح پیش فروش عادی محصولات (حداکثر 12 ماهه) را از امروز به مدت سه روز آغاز کرد.

30 اسفند 1399

انگلیس تمام ژنرال های دولت میانمار را تحریم کرد

همزمان تجارت بین الملل انگلیس نیز در چارچوب تحریم های یادشده، شرکت های تجاری این کشور را از همکاری با نهادهای مرتبط با ارتش و پلیس میانمار منع نموده است.

30 اسفند 1399

کرونا، پرستار، عشق

تهران (پانا)- علی ربیعی دستیار ارتباطات اجتماعی رئیس جمهوری و سخنگوی دولت در یادداشتی با اشاره به پرکشیدن مهشید -پرستار بارداری که بر اثر کرونا جان باخت- آن هم در در روز موسوم به عشق، تاکید نمود که مرگ های کرونایی با توجه به ویژگی هایشان، تلخ تر از مرگ...

29 اسفند 1399

داستان یک شاه سارق

هرچه از خاندان پهلوی در آثار نمایشی و غیر نمایشی گفته گردد، بازهم مواردی هست که می توان دستمایه سوژه یک مجموعه کرد که نه تنها تماشای آن برای مخاطبان جذابیت لازم را داشته باشد و آنها را سرگرم کند، بلکه به اطلاعات شان هم افزوده خواهد شد و دانش شان درباره...

28 اسفند 1399

تور مسافرتی ترامپ برای جمع آوری پول

شبکه سی ان ان آمریکا گفت، رئیس جمهوری سابق این کشور در بحبوحه مسائل حقوقی که با آن ها روبه رو است و نزدیک بودن موعد پرداخت وام ها و بدهی هایش در حال برنامه ریزی برای توری بین المللی احتمالا شامل عربستان برای جمع آوری پول است.

27 اسفند 1399
تعداد: (373)