فکری: خانه ام را می فروشم؛ تاوان می دهم و به استقلال می آیم ، کادرفنی نساجی هم مرا همراهی خواهند کرد

به گزارش مجله فیروزی، سرمربی مستعفی تیم فوتبال نساجی گفت: عصر امروز جلسه ای با هیأت مدیره استقلال خواهیم داشت که ان شاءالله به نتیجه برسیم، اما هنوز به جمع بندی نهایی نرسیدیم.

فکری: خانه ام را می فروشم؛ تاوان می دهم و به استقلال می آیم ، کادرفنی نساجی هم مرا همراهی خواهند کرد

جهت دریافت خدمات پتینه کاری سقف با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران،محمود فکری بعد از خروج از باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران پیرامون نشستی که با مسئولان باشگاه استقلال برگزار کرد، گفت: همکاری من با باشگاه نساجی تمام شده و مذاکراتی را با باشگاه استقلال داشته ایم. عصر امروز جلسه ای با هیأت مدیره خواهیم داشت که ان شاءالله به نتیجه برسیم، اما هنوز به جمع بندی نهایی نرسیدیم.

وی اضافه نمود: من قراردادی را که با باشگاه نساجی داشتم به دلیل اشتباه خودم نخواندم و حالا باید تاوان اشتباه خودم را بدهم. باید پنج برابر قراردادم با باشگاه نساجی را پرداخت کنم و ان شاءالله پول قراردادم را می گیرم و به نساجی پرداخت می کنم.

سرمربی مستعفی تیم فوتبال نساجی تأکید کرد: سال گذشته که با نساجی قرارداد بستم، مدیریت باشگاه نساجی به من گفت اگر پیشنهادی داشته باشی نهایت همکاری را با تو خواهیم داشت. این اواخر هم چنین پیشنهاداتی داشتم. شاید اگر به من می گفتند هیچ مذاکره ای با باشگاه استقلال نکن، چون حرف زدم روی آن می ماندم اما متأسفانه دوستان روی حرف خود نماندند و کار به جایی رسیده که باید تاوان بدهم و این کار را هم انجام می دهم.

گزینه سرمربیگری استقلال تأکید کرد: خدا را شکر می کنم تیم خوبی برای نساجی بستم که بسیار ارزان بود، اما از قلم نیاندازید من 10 بازی برای نساجی مازندران مربیگری کردم و نمی خواهم از خودم تعریف کنم، اما شک نکنید اگر به این تیم نمی رفتم، نماینده مازندران الان در لیگ یک بود. مطمئن هستم آنها بدون من نتیجه نمی گرفتند. اگر یک کلمه مدیران نساجی به من می گفتند که بارسلونا هم تو را بخواهد نمی دهیم و نباید با این تیم مذاکره کنی روی حرفم می ماندم اما از آنجا که خود مدیران نساجی استقلالی بودند، گفتند ما به تو یاری می کنیم تا به استقلال بروی.

وی اعلام نمود: قرار بود به من یاری نمایند نه اینکه درخواست 7 میلیاردی بدهند. اگر قرار بود من به ذوب آهن بروم همین رقم را می خواستند؟ قبل از لیگ قهرمانان آسیا، علی امیری مدیرعامل باشگاه نساجی به آقای سعادتمند گفت اگر شما با فکری جمع بندی کردید خودتان بروید قرارداد ببنیدید و ما هیچ مسئله ای نداریم. نمی دانم یا با این حرف می خواستند من را سیاه نمایند یا اینکه حرف هایشان معانی دیگری داشت.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا استقلال با توجه به زمان از دست رفته می تواند تیم خوبی در لیگ آینده داشته باشد، گفت: استقلال تا به اینجا زمان را از دست داده و می دانم که شرایط سختی دارد. من هنوز تکلیفم با استقلال معین نشده و دوطرف به جمع بندی نهایی نرسیده ایم. اگر ان شاءالله این اتفاق بیفتد، تمرین تیم استقلال از فردا ان شاءالله شروع خواهد شد.

سرمربی مستعفی نساجی در مورد اینکه این باشگاه اعلام نموده از استقلال و فکری شکایت می نماید، گفت: اشکالی ندارد شکایت کند. من تاوان رفاقتم را می دهم. یک خانه خریده بودم آن هم با پول استقلال، اگر احتیاج باشد آن خانه را می فروشم و به خانه خودم استقلال برمی گردم.

فکری در مورد اینکه ممکن است محروم گردد گفت: تا آنجا که من می دانم برای مربیان قانون محرومیت در این زمینه وجود ندارد. متأسفانه یک بندی در قرارداد من وجود داشته که من بارها به مسئولان باشگاه گفتم آن را بردارید، آنها هم هر روز به من می گفتند نگران نباش ما با هم دوست هستیم و اگر خواستی به استقلال بروی با تو همکاری می کنم. در مجموع اگر قرار باشد اتفاقی هم بیفتد من جریمه خواهم شد.

فکری در مورد آینده استقلال با بازیکنان فعلی گفت: بازیکنان استقلال همگی خوب هستند و ما مسئله ای از این بابت نداریم. نفراتی هم که برای تیم جذب شده اند نفرات خوبی هستند. این جزو خوشحالی های من است که می توانم با این نفرات کار کنم و ان شاءالله اگر قراردادمان نهایی شد برنامه ریزی لازم را خواهم کرد.

سرمربی مستعفی نساجی در مورد احتمال جدایی کریمی و چشمی از استقلال عنوان نمود: حقیقتاً من با مسئولان باشگاه در این زمینه ها وارد جزئیات نشدم، فعلا سر نخواستن من دعوا است (با خنده). کادر فنی من هم همان نفراتی هستند که در نساجی با هم حضور داشتیم. البته دو پیشکسوت را به عنوان یاری، باشگاه معرفی نموده که آنها هم به جمع ما اضافه می شوند.

خبرنگاری گفت آیا باید حضور شما در استقلال را تمام شده بدانیم یا خیر که فکری پاسخ داد: همانطور که گفتم جلسه بعدازظهر برگزار می گردد و باید اعضای هیأت مدیره در این زمینه صحبت نمایند. از نظر من مسئله ای وجود ندارد و ان شاءالله از آن طرف هم مسائل حل گردد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا از حالا برای دربی کری می خواند یا خیر گفت: فلسفه من احترام است و اینکه قرار باشد فضای مجازی را آلوده کنیم کار درستی نیست. همه چیز در مستطیل سبز خلاصه می گردد و خود من زمانی که بازی می کردم بارها درون زمین با بچه ها دعوا می کردیم اما بیرون زمین با هم رفیق بودیم. بهترین کار احترام است و اینکه از حالا بخواهیم کری بخوانیم خیلی زود است. من با احترام رقابت می کنم و همه رقبا را دعوت به رقابت جوانمردانه می کنم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 مهر 1399 بروزرسانی: 30 مهر 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 1030

به "فکری: خانه ام را می فروشم؛ تاوان می دهم و به استقلال می آیم ، کادرفنی نساجی هم مرا همراهی خواهند کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فکری: خانه ام را می فروشم؛ تاوان می دهم و به استقلال می آیم ، کادرفنی نساجی هم مرا همراهی خواهند کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید