آصفری: امکان حضور نامزدهایی با سلایق مختلف سیاسی در صحنه انتخابات فراهم گردد

به گزارش مجله فیروزی، نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تاکید نمود: هرچه نامزدها با دیدگاه های مختلفی وارد عرصه انتخابات شوند، مردم با سلیقه های مختلف در انتخابات مشارکت نموده و سطح مشارکت بالاتر خواهد رفت.

آصفری: امکان حضور نامزدهایی با سلایق مختلف سیاسی در صحنه انتخابات فراهم گردد

محمد حسن آصفری در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه چگونه می توان انگیزه مردم را برای مشارکت در انتخابات افزایش داد، بیان نمود: از نظر بنده یکی از اقداماتی که باید انجام گردد این است که باید زمینه حضور مجموعه نامزدهای بیشتری در عرصه انتخابات فراهم گردد و نامزدها از جریان های مختلف در صحنه انتخابات حاضر شوند.

وی در ادامه اظهار کرد: باید اجازه دهیم نامزدها با سلیقه های سیاسی مختلف به صحنه آمده و خود را معرفی نمایند. ما در این دوره خیلی به مشارکت مردم نیازمند هستیم. اگر مشارکت مردم در انتخابات زیر 30 الی 40 درصد باشد مطمئنا تاثیر منفی در عرصه بین المللی برای کشور خواهد داشت. هرچه نامزدها با دیدگاه های مختلفی وارد عرصه انتخابات شوند، مردم با سلیقه های مختلف در انتخابات مشارکت نموده و سطح مشارکت بالاتر خواهد رفت.

نماینده مردم اراک در مجلس توضیح داد: مشارکت در این دوره از انتخابات بسیار حساس است. ما اگر می خواهیم قدرت چانه زنی در عرصه بین المللی داشته باشیم، باید مشارکت مردم را افزایش دهیم و لازمه این امر اجازه حضور نامزدها با سلیقه های مختلف سیاسی در صحنه انتخابات است.

وی در ادامه تاکید نمود: از سوی دیگر برای افزایش انگیزه مردم برای مشارکت در انتخابات، در این مدت باقی مانده دولت باید اقداماتی انجام دهد که امید به آینده را در مردم افزایش داده و گلایه مندی مردم را کاهش دهد. باید راهکارهای راهگشای مالی با جدیت بیشتری دنبال گردد.

وی اضافه کرد: سومین مسئله ای که باید مورد توجه قرار گیرد، بحث کرونا است. اگر در بحث کرونا نتوانیم اقدامی انجام دهیم برای کشور مشکل آفرین خواهد شد. باید در این فرصت باقی مانده برای واکسیناسیون مردم با سرعت بیشتری گام برداریم. ما نمی توانیم انتخابات را مجازی برگزار کنیم فلذا باید برای کنترل کرونا اقداماتی انجام دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 8 اردیبهشت 1400 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 1403

به "آصفری: امکان حضور نامزدهایی با سلایق مختلف سیاسی در صحنه انتخابات فراهم گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آصفری: امکان حضور نامزدهایی با سلایق مختلف سیاسی در صحنه انتخابات فراهم گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید