شعبانی بهار: به مسابقات فیلیپین نمی رویم، اردوی کره جنوبی یا یک کشور خوب را جایگزین می کنیم

به گزارش مجله فیروزی، غلامرضا شعبانی بهار، رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان اعلام نمود، کمانداران کشور به دنبال عدم اعزام به مسابقات فیلیپین به اردی کره جنوبی اعزام خواهند شد.

شعبانی بهار: به مسابقات فیلیپین نمی رویم، اردوی کره جنوبی یا یک کشور خوب را جایگزین می کنیم

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله فیروزی، غلامرضا شعبانی بهار در مجمع سالیانه فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: در کشور مسائل اقتصادی وجود دارد و ما سعی کردیم مسائل اقتصادی را رعایت کنیم، اما نباید فراموش کرد که ورزشکاران رشته تیراندازی باید همواره در کوران مسابقات باشند. بعضی اوقات مربیان به دلیل عدم اعزام تیراندازان به مسابقات رسمی و تدارکاتی انتقاد می نمایند، اما متأسفانه شرایط اقتصادی اجازه اعزام های زیاد را نمی دهد.

وی اضافه نمود: با وجود تمام مسائل فروردین، اردیبهشت و خرداد اعزام هایی به کاپ آسیایی، مسابقات دنیای و کسب سهمیه المپیک و پارالمپیک داشتیم و اخیراً هم تیم های نوجوانان و جوانان به اسپانیا اعزام شدند. اعزام فیلیپین اما به دلیل عدم همکاری سفارتخاته این کشور از دست رفت، با این حال کوشش می کنیم اردو در کره جنوبی یا جای مناسبی داشته باشیم.

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان تأکید کرد: اول آبان ماه مسابقات کسب سهمیه المپیک را در تایلند داریم و فرصت کسب یک سهمیه انفرادی مردان و زنان را خواهیم داشت. کمیته ملی المپیک به آنچه تعهد نموده عمل و به ما یاری نموده است. همین جا هم اعلام می کنم که امیدوارم پیمان فخری به عنوان نماینده کمیته ملی المپیک و رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی عنایتی ویژه به ما داشته باشد.

وی توضیح داد: شناسایی ورزشکار و راهنمایی و حضور وی در کوران مسابقات برای رسیدن به صندلی قهرمانی برنامه ماست. وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک، هیئت های استانی و خود فدراسیون چهار بخشی هستند که باید دست به دست هم بدهند تا به برنامه های خود برسیم .

شعبانی بهار در مورد شانس کسب سهمیه گفت: اول آذر مسابقات قهرمانی آسیا و توزیع سهمیه المپیک است که ریکرو و کامپوند اعزام می شوند. اگر آنجا سهمیه نگیریم، مسابقات قهرمانی دنیا در آلمان را داریم که 3 تیم زنان و مردان سهمیه می گیرند. کوشش می کنیم حداقل یک سهمیه کسب کنیم . همچنین تیم شبانه روزی در اردو است.

وی در مورد سهمیه های پارالمپیک گفت: جلالی پور با وجود کوشش ما تمایلی برای بازگشت ندارد و رحیمی جایگزین وی است. برای شیر محمدی هم دنبال جایگزین هستیم.

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان در مورد عدم اعزام کامپوند به رقابت های اخیر گفت: یک بخشی مسئله اقتصادی کشور و بخش دیگر مجوزها و سفارتخانه ها است. در نوجوانان یک ویزا نرسید. بعلاوه باید اولویت بندی کنیم و اولویت ریکرو است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 مهر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 220

به "شعبانی بهار: به مسابقات فیلیپین نمی رویم، اردوی کره جنوبی یا یک کشور خوب را جایگزین می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شعبانی بهار: به مسابقات فیلیپین نمی رویم، اردوی کره جنوبی یا یک کشور خوب را جایگزین می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید