پول کولاکوویچ آماده است، او مثل فوتبالی ها نمی گردد، ترکیب فنی تیم ملی ایرانی ـ خارجی است

به گزارش مجله فیروزی، رئیس فدراسیون والیبال گفت: مطالبات کولاکوویچ آماده است و ظرف یکی دو روز آینده به وسیله سیستم بانکی به حساب این مربی واریز خواهد شد.

پول کولاکوویچ آماده است، او مثل فوتبالی ها نمی گردد، ترکیب فنی تیم ملی ایرانی ـ خارجی است

به گزارش گروه ورزشی مجله فیروزی، محمدرضا داورزنی در مورد اینکه فدراسیون والیبال چه برنامه ای برای تسویه حساب با کولاکوویچ دارد، گفت: طبق قراردادی که با این مربی داشتیم تا سرانجام ماه می می توانستیم با این مربی تسویه حساب کنیم. همه امور تسویه حساب صورت گرفته و پول این مربی آماده است. فکر می کنم ظرف فردا یا پس فردا به وسیله سیستم بانکی پول به حساب این مربی واریز خواهد شد یا در نهایت به شکل نقدی به نماینده این مربی مطالباتش را تقدیم خواهیم کرد.

وی در مورد اینکه آیا کولاکوویچ مثل فوتبالی ها نمی گردد و از فدراسیون والیبال شکایت نخواهد کرد، گفت: نگرانی در این مورد وجود ندارد. کار تسویه حساب ما با این مربی تقریبا تمام شده و دغدغه ای بابت پرداخت مطالبات وی نداریم.

رئیس فدراسیون والیبال در پاسخ به این سوال که تکلیف سرمربی تیم ملی چه می گردد، گفت: قرار است ظرف یکی دو هفته آینده نتیجه لازم را بگیریم. شاید ترکیب سرمربی تیم ملی ایرانی ـ خارجی باشد و باید ببینیم چه جمع بندی انجام می دهیم. ممکن است یک مربی ایرانی با مدیر فنی خارجی داشته باشیم و البته طبق منابع اقتصادی که در اختیار داریم، این قضیه را مدیریت خواهیم کرد.

داورزنی در پاسخ به این سوال که با این شرایط به نظر می رسد تیم ملی دیگر سرمربی خارجی نخواهد داشت و قرار است فقط مربیان خارجی به تیم ملی والیبال مشاوره بدهند، گفت: خیر، مشاوره ای در کار نیست. در مقطعی که تصمیم داریم اردو ها را شروع کنیم شاید تا پنجم یا ششم فروردین ماه فرصت داشته باشیم ممکن است خارجی ها در اواخر اردیبهشت به ما اضافه شوند و در این فرصتی که در اختیار داریم، سعی می کنیم در مسابقات لیگ جهانی شرکت کنیم. طبیعتا فرصتی که مربیان ما خواهند داشت، کم است، اما همانطور که اشاره کردم ما هنوز جمع بندی لازم را نکرده ایم و تصمیم داریم نهایتاً تا یکی دو هفته دیگر به این جمع بندی برسیم که چه ترکیبی را برای راهنمایی تیم ملی والیبال انتخاب کنیم.

رئیس فدراسیون والیبال که با اخبار ورزشی صحبت می کرد، در مورد زمان شروع مسابقات لیگ این رشته گفت: اگر اشتباه نکنم از نیمه شهریور مسابقات شروع خواهد شد. البته متقاضی برای حضور در لیگ برتر بسیار زیاد است، ولی ما سعی می کنیم تعداد تیم ها را روی همان 12 تیم حفظ کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mfiroozi.ir شناسه مطلب: 862

به "پول کولاکوویچ آماده است، او مثل فوتبالی ها نمی گردد، ترکیب فنی تیم ملی ایرانی ـ خارجی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پول کولاکوویچ آماده است، او مثل فوتبالی ها نمی گردد، ترکیب فنی تیم ملی ایرانی ـ خارجی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید